David Goldblatt:
Vien fotoaparatas nepadaro žmogaus fotografu, kaip kad rašiklis nepadaro jo rašytoju, Geram fotografui svarbiausia išmokti mąstyti.

Kas Aš Esu?

Esu fotografas - iliustratorius Dalius Kravčikas, profesionaliai fotografuoju nuo 2001 metų. Pagrindinės kryptys – asmeninė ir verslo fotografija, tačiau esu stiprus ir daugelyje kitų žanrų. Mano darbo esmė yra padaryti kokybiškas, gražias, reikalingas nuotraukas bei jomis pasidalinti. Patenkinti klientai ir pridėtinės vertės sukūrimas yra mano tikslas.

Dirbu su privačiais klientais, įmonėmis, renginių organizatoriais, sporto federacijomis. Taigi, esu puikiai pasiruošęs įamžinti veiksmą, portretus, madą, šventes, renginius, įvairiausius produktus, keliones ir dar daugybę kitko. Reguliariai pateikiu savo nuotraukas reklamai, įvairiems renginiams, sporto komandoms, koncertų rengėjams, sportininkams įamžinti. Dažnai mano nuotraukos būna naudojamos visokiausiems interneto puslapiams, pakuotėms, plakatams, programinei įrangai, pristatymams, brošiūroms ir katalogams. Privatųs klientai neretai užsuka į mano studija įamžinti džiuges akimirkas. Organizuoju įvairaus žanro modelių fotosesijas, vaikelio krikštynų ar šeimos fotografija.
Su dideliu malonumu fotografuoju aktyvius renginius, mergvakarius ar vestuves.

Reikia gerų nuotraukų? Nedvejodami Susisiekte